Hlavní stránka » Půjčka na mateřské

Nejrychlejší půjčka na mateřské dovolené

Potřebujete půjčku bez čekání a dokládání příjmů? Ferratum vám půjčí do 2. dne až 12.000,- na cokoli, i když jste zrovna na mateřské. Online žádost zabere jen 3 minuty.

rychlá nebankovní online půjčka do 12.000 Kč na cokoli

bez potvrzení příjmů, ručitele, registru, zástavy i schůzky

až na 30 dní s možností prodloužení o dalších 6 týdnů

ideální jako drobná půjčka na mateřské

6 dní v týdnu zákaznická podpora

Půjčka
1000 Kč
Splatnost
1.11.2018
15
21
30
Poplatek
200 Kč

Peníze u vás už do 10 minut

Získejte snadno peníze na nečekané výdaje. U první půjčky Ferratum telefonicky ověří žádost a peníze vám přijdou do 3 dnů složenkou. Další půjčky se vyřizují automaticky a peníze máte na účtu do 2. dne. V případě bank ČS, KB, ČSOB a GE money dokonce už do 10 minut.

Oproti jiným poskytovatelům nebankovních půjček nehrozí zadlužení vyšší půjčkou, než byste zvládli splatit. Vaši žádost totiž prověří speciální software, a buď vaši půjčku schválí, nebo zamítne. V druhém případě vám Ferratum zavolá a poradí další možnosti.

1 000 000 krát prověřená půjčka

Peníze vám půjčí mezinárodní finanční společnosti Ferratum. Působí v 18 zemích a od roku 2005 poskytla přes 1,5 milionu drobných půjček už 1 milionu zákazníků. Více než 200 finančních specialistů pomáhá lidem překonat krátkodobé finanční potíže. Více »

Ferratum půjčka do 12.000,- na 15, 21 nebo 30 dní je vhodná i pro ženy na mateřské dovolené – nemusíte dokládat příjmy ani pracovní smlouvu. Přečtením obchodních podmínek si snadno ověříte, že na vás nečíhají právní kličky ani skryté poplatky.

Až 45 dní navíc ke splacení půjčky

Máte potíže svou půjčku splatit v termínu? Splatnost můžete prodloužit o 15 dní a to celkem 3x. Stačí zažádat o prodloužení půjčky, zaplatit drobný poplatek ve výši 15 % z půjčené částky a máte na další 2 týdny klid.

Je to snadnější, než rychle shánět celou částku ke splacení půjčky. Až budete moci, splatíte půjčku převodem na účet nebo vkladem v bance. Pozor na variabilní symbol, který i s dalšími údaji najdete na zaslané faktuře.

Vaše první půjčka?

půjčka do 2.000 Kč, aby nehrozilo zadlužení

peníze do 3 dnů poštovní složenkou

telefonické ověření vaší žádosti

Už jste si půjčovali?

půjčka až 12.000 Kč dle dodržování splátek

peníze na vašem účtu nejdéle 2. den

přijde vám SMS o schválení půjčky