Hlavní stránka » Prodloužení půjčky

Prodloužení vaší půjčky o 15 dní

Máte potíže splatit půjčku včas? Ušetřete si zbytečné starosti. Stačí zažádat o prodloužení, uhradit malý poplatek a hned máte 2 týdny navíc ke splacení celé půjčky. Snadné, že?

odložení splatnosti o 15 dní

půjčku lze prodloužit celkem 3x

až 45 dní navíc ke splacení půjčky

poplatek jen 15 % z půjčené částky

okamžité vyřízení online žádosti

Variabilní symbol
Uveďte variabilní symbol vaší
půjčky dle zaslané faktury
Jméno
Zadejte své křestní jméno
Příjmení
Vyplňte vaše příjmení
Mobil
Napište telefonní číslo mobilu,
na který přijde potvrzovací SMS
Rodné číslo
Zadejte vaše rodné číslo

Jak prodloužit vaši půjčku

Nejdéle v den splatnosti vaší půjčky od Ferratum vyplňte a odešlete jednoduchý formulář umístěný vlevo. Důležité je správně vyplnit variabilní symbol vaší půjčky.

Do 5 minut vám na mobil přijde zpráva o schválení žádosti a pokyny k úhradě prodlužovacího poplatku, který činí 15 % z původně půjčené částky.

Do 2 dnů uhraďte prodlužovací poplatek dle pokynů a zaslaných platebních symbolů. Po přijetí platby obdržíte SMS zprávu s novým datem splatnosti vaší půjčky.

Kdy se vyplatí prodloužení půjčky

Blíží se termín splatnosti půjčky a vám se obtížně dává dohromady celá částka? Než se stresovat nebo si brát další půjčku jinde, vyplatí se jednoduše posunout datum splatnosti.

Poplatek za prodloužení půjčky o 15 dní je 15 % z půjčené částky. Prohlédněte si tabulku s přehledem poplatků a hned uvidíte, kolik vás bude prodloužení stát.

Co dělat, když se nedaří splácet

Kdykoli si nevíte rady, jak splatit půjčku a vyřešit své finance, kontaktujte zákaznický servis Ferratum. Pomůže vám vyhnout se dalším poplatkům nebo nevýhodnému hromadění půjček.

Za nesplacení půjčky by se vám každý týden navýšil dluh o sankci dle přehledu poplatků. Pokud ale požádáte o pomoc zákaznický servis, najde pro vás vhodné řešení třeba přes splátkový kalendář.